top of page

Sıkça Sorulan Sorular

1- Kampüs Programı detaylarına nereden ulaşabilirim? - Tüm program detaylarına, kurallar sekmesi içerisinden ve Discord sunucumuzdan ulaşabilirsiniz.

2- Kampüs Programı bana ne sağlar? - PUBG MOBILE Kampüs Programı çevrenizi geliştirmenize ve etkinlik organizatörlüğü tecrübesi kazanmanıza yardımcı olmaktadır. 

 

3- Etkinlikler ne zaman başlayacak? - PUBG MOBILE Kampüs Programı başladı bile! sen nerdesin? Başvurmak için hemen kayıt ol butonuna tıkla. 

4- Programın yapılış amacı nedir? - PUBG MOBILE Kampüs Programı Türkiye’nin her yerinden üniversite öğrencilerini bir arada toplamak ve onlara kazanımlar sağlamak amacıyla kurulmuştur. PUBG MOBILE’ı üniversitelere sevdirerek daha fazla turnuvalar ve fiziksel etkinlikler düzenlemek temel amaçtır. Öğrenciler bu süreçte, eğitimler alarak profesyonel espora bir adım daha yaklaşmaktadırlar. 

5- PUBG MOBILE turnuvası düzenlemek istiyorum. Turnuvalarında takımlar kaç kişilik olabilir? SOLO : Tek kişilik takımlardan oluşur. DUO : İki kişilik takımlardan oluşur. SQUAD : Dört kişilik takımlardan oluşur. 

6- Turnuva katılım şartları nelerdir?

- Üniversite öğrencisi olmak ve turnuva heyecanını paylaşmak. 7- PUBG MOBILE Kampüs Programı nasıl avantajlar sağlar? - PUBG MOBILE Kampüs Programı turnuvalarınıza UC desteği sağlayabilir ve  fiziki etkinliklerinizde sürpriz destekler kazanabilirsiniz.

8- PUBG MOBILE Kampüs Programı ile ilgili sorularımız için nereye yazmamız gerekmektedir? 

- PUBG MOBILE Kampüs Programı ile ilgili sorularınız için, Discord sunucumuza katılabilir veya pubgmkampus@pubgmturkiye.com adresine mail atabilirsiniz. 


9- Nasıl elçi olabilirim?

- Site üzerinden hemen kayıt ol butonuna tıkla, ilgili formu doldur ve beklemeye başla. Bir adım öne geçmek istersen formu heyecanla doldurmayı unutma.

bottom of page