top of page

GİZLİLİK ve KVKK POLİTİKASI
 

Hangi kişisel bilgileri topluyoruz?
 

Bir turnuvaya katılırsanız adınızı, oyun kimliğinizi, Discord kimliğinizi, oyun içi takma adınızı, takım adınızı, takım logonuzu, eposta adresinizi ve telefon numaranızı (isteğe bağlı) toplayacağız. Bir Turnuva kazanırsanız, ortaklarımız ödül parasını size aktarmak için ödeme ayrıntılarınızı ve telefon numaranızı da toplayacaktır.
 

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?
 

Bilgilerinizi bir Turnuva için nitelikli olup olmadığınızı belirlemek, size Oyun içi davetiyeler göndermek ve sizi bir Turnuvaya kaydettirmek için kullanırız. Bu bilgileri ayrıca Turnuvada sizin için bir takım oluşturmak, Turnuvayı düzenlemek ve sizinle ve takımla iletişim kurmak için kullanacağız. Bir Turnuva kazanırsanız, ortaklarımız ödül parasını size aktarmak için ödeme ayrıntılarınızı ve telefon numaranızı kullanır.
 

Kişisel Bilgilerinizi Kimlerle Paylaşacağız?
 

Mümkün olan en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olması için bazı üçüncü tarafları kullanırız (örneğin, verilerinizi yedeklemek için bulut hizmetleri ve destek hizmetleri ve Turnuvayı yürütmek ve para ödülünü size teslim etmek için üçüncü taraf sağlayıcılar) Üçüncü bir taraf kullandığımızda, bunu yalnızca bilgilerinizi bu Gizlilik Politikasında açıklanan amaçlarla işlemek veya saklamak için yaparız. Ayrıca, Dünya çapında Turnuvayı gerçekleştirmemize yardımcı olan bağlı şirketlerimiz var ve bazı durumlarda bir mahkeme veya yasal zorunluluk tarafından belirli bilgileri ifşa etmemiz istenebilir. 
 

Bilgilerinizi nerede işliyoruz?
 

Veri Sunucularımız Türkiye'de bulunmaktadır. Bilgilerinizi Wix ve Google'ın gizlilik politikasına uygun olarak işlemek için Google formlarını kullanacağız https://policies.google.com/terms . Bilgileriniz Türkiye başta olmak üzere Çin ve dünyanın dört bir yanındaki ofislerimizde bulunan destek, mühendislik ve diğer ekiplerimiz tarafından yaşadığınız yerin dışından erişilebilir. 
 

BİLGİLERİNİZİ NE KADAR SÜRE ELİMİZDE TUTAR VE SAKLARIZ?
 

Geçerli yasalar aksini gerektirmedikçe, bilgilerinizi genellikle Turnuvaya katıldığınız süre boyunca saklarız ve sonrasında verileriniz silinir (bu Gizlilik Politikasında daha sonra açıklandığı gibi). 
 

Bilgilerim üzerindeki haklarımı nasıl kullanabilirim?
 

Bulunduğunuz yere bağlı olarak, bilgilerinize ilişkin erişim, verilerinizin bir kopyasını alma veya verilerinizi silme veya verilerinizin işlenmesini kısıtlama veya bunlara itiraz etme gibi belirli haklara sahip olabilirsiniz. 

 

Bizimle iletişime geçin

Bu gizlilik politikasıyla ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen aşağıdaki adresten bize ulaşın info@Severnik.com
 

Değişiklikleri size nasıl bildireceğiz?

Bu Gizlilik Politikasında yapılacak değişiklikler bu Gizlilik Bildiriminde herhangi bir güncelleme veya değişiklik olup olmadığını öğrenmek için, lütfen belirli aralıklarla kontrol edin.
 

İletişim Bilgileri

Turkiye Veri Denetleyici Temsilcisi: Severnik Medya ve Organizasyon Limited Şirketi Email info@Severnik.com: (Severnik Medya ve Organizasyon Ltd. Şti. ve PUBG Mobile Türkiye Ortaklığı veri kontrol temsilcisidir. Ve yetkileri 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda öngörülen yetkilerle sınırlıdır. Severnik Medya ve Organizasyon Turnuva içi yönetim, yasaklar, soruşturmalar, sivil veya kriminal şikâyetler gibi diğer konularda yetkili değildir.

 

Yükselen Yıldızlar S3 Turnuvasına hoş geldiniz!

Belirtilen Gizlilik Politikası, 1 Haziran 2023 - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan çevrimiçi turnuva ("Turnuva") ile bağlantılı olarak kişisel bilgilerinizin ne zaman, nasıl ve ne zaman işleneceğini açıklar ve bu bilgilerle ilgili tercihlerinizi ve haklarınızı belirler. Lütfen bunu dikkatlice okuyunuz – Bizim sizin bilgilerinizi nasıl topladığımızı ve kullandığımızı ve bunları nasıl kontrol edebileceğinizi anlamanız önemlidir. 

Kişisel bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında açıklandığı şekilde işlenmesini kabul etmiyorsanız, lütfen talep edildiğinde bilgilerinizi vermeyiniz ve de Turnuvaya katılmayınız. Turnuvaya katılarak, bu Gizlilik Politikasında açıklanan kişisel bilgilerinizle ilgili kurallarımızı kabul etmiş olarak düşünülürsünüz. 

 

Kişisel bilgilerinizin işlenmesiyle alakalı herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz. E-mail adresimiz olan info@Severnik.com adresinden istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 1. Çocuklar

Turnuvamız çocuklara yönelik değildir. Çocuklar, ebeveynleri veya yasal vasilerinin onay vermediği durumlar dışında hiçbir amaçla Turnuvaya katılım sağlayamazlar. Buradaki çocuklar ibaresi, 18 yaş altındaki bireyleri kastetmektedir. 

Bu yaşın altındaki çocuklardan herhangi bir amaçla kasıtlı olarak kişisel bilgi toplamıyoruz. Ebeveyn veya yasal vasi izni olmadan bu yaşın altındaki bir çocuğun kişisel bilgilerine sahip olduğumuzu düşünüyorsanız veya bir çocuğun ebeveyni veya yasal vasisi sizseniz ve verdiğiniz izninizi geri almak istiyorsanız, lütfen bizimle  info@Severnik.com adresinden iletişime geçiniz, bu durumda tüm bilgileri sileceğiz.

 1. Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz 

Bu bölüm, sizden topladığımız kişisel bilgi türleri ve bu bilgileri niçin topladığımız hakkında daha fazla detaylı bilgi verir. Avrupa Ekonomik Alanı, Birleşik Krallık, İsviçre veya Türkiye'de (“İlgili Yargı Yetkisi”), yaşayan kullanıcılar için, verilerinizi işlediğimiz yasal dayanağı tanımlar.

Kişisel Bilgiler

Kullanım

Yasal Dayanak (yalnızca İlgili Yargı Alanında bulunuyorsanız geçerlidir)

Bizimle paylaştığınız bilgileriniz (doğrudan veya bir üçüncü taraf aracılığıyla).

İsim, Oyun Kimliği, Discord Kimliği, Oyun içi takma ad, takım adı, takım logosu ve e-posta adresi

Bir Turnuvaya katılmaya hak kazanıp kazanmadığınızı belirlemek için ve size Oyun içi davetiyeler göndermek için ve de bir Turnuvaya kaydolmanız için bilgilerinizi kaydederiz. Ayrıca, bu bilgileri Turnuvada sizin için bir takım oluşturmak, Turnuvayı düzenlemek ve sizinle ve takımla iletişim kurmak için kullanacağız.

Turnuvaya katılabilmeniz için sizinle olan sözleşmemizi imzalamanız gerekmektedir.

Telefon numarası (isteğe bağlı)

Bu bilgileri sizinle Turnuva hakkında iletişim kurmak için kullanmaktayız.

Sizinle Turnuva ile ilgili iletişim kurabilmemiz için sizinle olan sözleşmemizi imzalamanız gerekmektedir.

Turnuva Kalifikasyonu ve Katılım Bilgileri: ülke/bölge ve Oyun verileri (süper türleri, kazançlar, sıralama ve Oyun oynama istatistikleri)

Bu bilgileri bir Turnuvaya katılıp katılmadığınızı belirlemek ve bir Turnuvayı organize etmek için kullanmaktayız.

Bir Turnuvaya katılmaya hak kazanıp kazanmadığınızı belirlemek ve Turnuvayı organize etmek için sizinle olan sözleşmemizi imzalamanız gereklidir.  

Video kayıtları: Turnuva işlemleri, katılımcı isimleri, bu tür video kayıtlarında çekilen ses ve görüntü

Bu tür kayıtlar müşteriler tarafından alınır ve bize iletilir. Bu kayıtlar, herkese açık platformlara (ör. Twitch, Youtube) yüklenebilir veya tanıtım materyallerimizde de yer alabilirler.

Bu bilgileri, kamunun Turnuvayı görmesine izin vermek ve tanıtım ve pazarlama amaçlarıyla kullanırız.

 

Ödeme ayrıntıları ve telefon numarası (bize ait değildir)

Eğer bir Turnuva'yı kazanırsanız, ortağımız ödül parasını size aktarmak için ödeme ayrıntılarınızı ve telefon numaranızı sizden alacaktır.

N/A. 

 1. Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Saklıyoruz ve Nasıl Paylaşıyoruz

Kurumsal grubumuz dünya çapında faaliyet göstermektedir. Turnuvaya katılmanıza izin vermek için sizinle olan sözleşmemiz uyarınca, kişisel bilgileriniz, yaşadığınız yerde bulunmayabilecek sunucularda işlenecektir. Sunucularımız nerede olduğuna fark gözetmeksizin, bu Gizlilik Politikasına uygun olarak haklarınızı korumak için gerekli tüm adımları atıyoruz. Sunucularımız Türkiye başta olmak üzere birçok ülke üzerinde tutulmaktadır.

Sizin hakkınızda topladığımız veriler, Turnuvayı gerçekleştirmemize yardımcı olan Türkiye'deki üçüncü taraf satıcılarımızla da paylaşılacaktır. 

Ek olarak, bilgilerinize, Hollanda, İspanya ve Türkiye dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki destek, mühendislik ve diğer ekiplerimiz tarafından yaşadığınız yerin dışından da erişilebilir.

Sadece gerektiği yerlerde, kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşacağız. Bu durumun gerçekleştiği durumlar şunlardır: 

 • Turnuva destek hizmetlerini sağlayan ve bir Turnuva oluşturma amacıyla sunucularında bu politikada tanımlanan bilgileri işleyen bulut hizmet sağlayıcılarını da kapsayan üçüncü partiler, Turnuva videolarını kayıt altına alan ve Turnuva'nın video kayıtlarını yayımlayan ve de bu videoların duyurulmasını sağlayan müşteriler, ve de Türkiye'deki Turnuva'yı ve ödül parasını sizlere iletmemizi sağlayan üçüncü parti müşteriler (Broduction co.). Bize hizmet sağlayan tüm şirketlerin, kişisel bilgilerinizi bize hizmetlerini sağlamak dışında herhangi bir amaçla saklamaları, kullanmaları veya ifşa etmeleri yasaklanmıştır.

 • Turnuvayı yürütmek ve bizim adımıza anketler düzenlemek için kişisel bilgilerinizi işleyen kurumsal grubumuzdaki şirketlerdir. Tüm ilgili grup şirketleri, kişisel bilgilerinizi yalnızca bu Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanabilirler.

 • Düzenleyiciler, adli makamlar ve kanun uygulayıcı kurumlar ve güvenlik, emniyet ya da kanuna uygunluk ile ilgilenen diğer üçüncü taraflar. Kullanıcılarımızı korumak ya da güvenlik veya dolandırıcılık ile ilgili sorunları ele almak yasal bir yükümlülüğe veya süreçlere uymak, şartlarımızı uygulamak, gibi yasal olarak sizinle ilgili bilgileri yetkililere açıklamamız gereken durumlar bulunmaktadır. Bu bilgi paylaşımları, sizin rızanız olsun ya da olmasın ve celp, mahkeme emri veya arama emri gibi geçerli yasal süreç şartlarına uygun olarak, bildirimde bulunarak veya bulunmadan yapılabilir. Yasal süreç şartları uyarınca, genellikle bu tür açıklamaları sizlere bildirmemiz yasaktır. Arama emri, mahkeme emri ya da gerekli bir mahkeme celbi haricindeki durumlar için, bir devlet kurumu tarafından talep edildiğinde, bu bigileri paylaşmak için sizin izninizi isteyebiliriz. Aşağıdaki durumlarda da bilgilerinizi paylaşabiliriz:

  • Herhangi bir olası ihlalin araştırılması da dahil olmak üzere hüküm ve koşullarımızı ve diğer anlaşmalarımızı uygulama durumlarında;

  • Teknik sorunları ya da sahtekarlığı, emniyeti hedef alan diğer konuları tespit etmek ve bunları belirlemek amacıyla; veya

  • Yasaların gerektirdiği veya izin verdiği şekilde bizim, kullanıcılarımızın, üçüncü bir tarafın veya kamunun haklarını, mülkünü veya güvenliğini korumak. (Dolandırıcılıktan korunma ve kredi riskinin azaltılması amacıyla diğer şirketler ve kuruluşlarla bilgi alışverişi de dahildir.).

 • İşimizin ya da büyük ölçüde hepimizin ya da hepimizin müşterisi olan üçüncü bir taraf. Aşağıdaki durumlardan biri gerçekleşirse, bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşabiliriz: (a) işimizin herhangi bir bölümünü/bölümlerini satmak, devretmek, birleştirmek, konsolide etmek veya yeniden düzenlemek, veya başka herhangi bir işletmeyle birleşme, satın alma veya ortak girişim oluşturma durumları; bu durumlarda verilerinizi herhangi bir olası alıcıyla, yeni sahibi ile paylaşabiliriz. Veya işimizde bu tür bir değişikliğe dahil olan diğer üçüncü taraflar; veya (b) varlıklarımızdan herhangi birini satmak veya devretmek için bilgi paylaşımı gerçekleşebilir; bu durumda, hakkınızda elimizde bulunan bilgiler bu varlıkların bir parçası olarak satılabilir ve herhangi bir olası alıcıya, yeni mal sahibine veya bu tür bir satış veya devirde yer alan diğer üçüncü taraflara devredilebilir.  

4. Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Nerede saklandığını gözetmeksizin kişisel bilgilerinizin gizliliğini ve bütünlüğünü korumayı taahhüt ediyoruz. Sistemlerimize ve teknolojimize erişimi sınırlayan bilgi güvenliği ve erişim politikalarımız bulunmaktadır. Ve şifreleme gibi teknolojik koruma önlemleri de kullanarak verilerinizi korumaktayız.

Ne yazık ki, internet üzerinden bilgi aktarımı %100 güvenli değildir.  Kişisel verilerinizi korumak için elimizden geleni yapacağımız halde, bize Turnuva katılımı yoluyla iletilen verilerinizin güvenliğini garanti edemeyiz; veya başka bir deyişle ifade etmek gerekirse, herhangi bir iletim kendi sorumluluğunuzdadır. 

Kişisel bilgilerinize erişim sağlayabilecek hizmet sağlayıcıları kullandığımızda, onlardan bizim hizmetlerimizle eşit seviyede gizlilik ve güvenlik standartlarına sahip olmalarını şart koşuyoruz. Kişisel bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini korumak ve bu Gizlilik Politikasında belirtilenler dışında herhangi bir amaçla kullanılmasını önlemek için hizmet sağlayıcılarımızla sözleşmeler ve diğer önlemleri kullanmaktayız.

5. Veri Saklama

Kanunen zorunlu olmadıkça, verilerinizi gerekenden daha uzun süre saklamıyoruz. Verilerinizi ne kadar süreyle sakladığımızla ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi için, lütfen aşağıda belirtilen zaman dilimlerini inceleyiniz.

Kişisel Bilgiler

Saklama ilkesi

İsim, Oyun Kimliği, Discord Kimliği, Oyun içi takma ad, takım adı, takım logosu ve e-posta adresi 

Turnuva süresince saklanır ve 120 gün içinde silinir.

Telefon numarası (isteğe bağlı)

Turnuva süresince saklanır ve 120 gün içinde silinir.

Turnuva Kalifikasyonu ve Katılım Bilgileri

Turnuva süresince saklanır ve 120 gün içinde silinir.

Video kayıtları 

Veri tabanımızda bir (1) yıl süreyle saklanır.

Eğer herhangi bir paylaşımı gerçekleşirse, bu tür kayıtların harici bir platformda tutulmasından sorumlu olmayacağız ve bunlar kalıcı olarak herkese açık kalabilecek.

 

Bilgilerinizi, yukarıda belirtilen saklama sürelerinden daha uzun sürede saklamamız gerekirse, örneğin yürürlükteki yasalara uymak gibi durumlarda, bunları diğer kişisel bilgi türlerinden ayrı olarak saklayacağız. 

6. Haklarınız

Bazı yargı bölgelerinin yasaları, Turnuva katılımcılarına bu bölümde belirtilen bazı belirlenmiş haklar sağlar.

“Haklarınız” başlığı altındaki bu bölüm, İlgili Yargı Bölgesinde bulunan Turnuva katılımcıları için geçerlidir. İlgili Yargı Yetkisi dışında kalan bir bölgede bulunuyorsanız, haklarınız ve bunların nasıl kullanılabileceğine ilişkin genel açıklama için lütfen Ek Yargı Alanındaki Özel Şartları inceleyiniz. 

Bulunduğunuz bölgeye bağlı olmak üzere, sizinle ilgili sakladığımız kişisel bilgilerle ilgili belirli haklara sahipsiniz. Bunlardan bazıları yalnızca belirli durumlarda geçerlidir. (Bunlardan her biri aşağıda ayrıntılı olarak tanımlanmıştır.). Bu hakları kullanmak için tarafınızdan yapılan bir talebe, gereksiz gecikme olmaksızın ve en az bir ay içinde yanıt verme durumundayız. (Ancak bazı durumlarda bu süre iki ay daha uzatılabilir.) Bu gizlilik politikasıyla ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen aşağıdaki adresten bize ulaşın info@Severnik.com : info@Severnik.com

Erişim

Sizinle ilgili elimizde bulundurduğumuz tüm kişisel bilgilere ve de bunları nasıl kullandığımıza ve kimlerle paylaştığımıza dair konularda erişim hakkınız vardır. 

Taşınabilirlik

Sizinle ilgili işlediğimiz bazı kişisel bilgilerin bir kopyasını alma hakkınız bulunmaktadır. Bu, yukarıda “Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz” bölümünde açıklandığımız üzere, izninizle birikte veya sizinle olan sözleşmemiz uyarınca işlediğimiz tüm kişisel bilgiler için geçerlidir. bookmark=id.z337ya Kişisel bilgilerinizi yapısal, ortak ve makine tarafından okunabilir bir biçimde alma hakkına sahipsiniz. Bazı istisnalar dışında, sizden topladığımız ve sakladığımız kişisel bilgilerinizi farklı bir tarafa aktarmamızı talep etme hakkına da sahipsiniz. Böyle bir talepte bulunmanız durumunda, size bu konuda daha fazla bilgi ileteceğiz.

Bu tür kişisel bilgileri üçüncü bir tarafa aktarma işlem talebinizin olması durumunda, lütfen talebinizde ilgili tarafı detaylandırınız. Bu işlemi yalnızca teknik olarak mümkün olduğu durumlarda yapabileceğimizi aklınızda bulundurunuz. Kişisel bilgilerinizin sağlanması başkalarının haklarına müdahale edecekse, size kişisel bilgileri sağlayamayacağımızı lütfen aklınızda bulundurunuz. (Örneğin, hakkınızda elimizde bulundurduğumuz kişisel bilgilerin sağlanmasının başka bir kişi veya ticari sırlarımız veya fikri mülkiyetimiz hakkındaki bilgileri ifşa edeceği durumlar gibi durumlar.) 

Düzeltme

Elimizde bulundurduğumuz, yanlış olan herhangi bir kişisel bilgiyi düzeltme hakkınız bulunmaktadır. 

Silme İşlemi

Belirli kişisel bilgilerinizin silinmesini veya kaldırılmasını talep edebilirsiniz. 

Bunu işlemi gerçekleştirmek için veri koruma yasaları kapsamında geçerli gerekçeler bulunmaktaysa, kişisel bilgileri saklamamız gerekebilir (Örneğin, yasal iddiaların veya ifade özgürlüğünün savunulması durumları gibi) ancak, böyle bir durumun ortaya çıkması durumunda sizi bilgilendireceğiz. Turnuvada kamuya açık hale getirilen kişisel bilgileri silmemizi talep ettiğinizde ve silinmesi için gerekçeler olması durumunda, kişisel bilgileri görüntüleyen veya silinecek kişisel bilgilere bağlantılar sağlayan diğer kişilere de bu durumu açıklamak için gerekli adımları atacağız. 

İşlemenin Yalnızca Depolamayla Kısıtlanması

Belirli durumlarda kişisel bilgilerinizi saklama amaçları dışında sizinle ilgili elimizde bulundurduğumuz kişisel bilgileri işlemeyi durdurmamızı talep etme hakkına sahipsiniz. Lütfen aklınızda bulundurunuz; ancak, kişisel bilgileri işlemeyi durdurursak, bu işlemi yerine getirmek için veri koruma yasaları kapsamında geçerli gerekçeler varsa, bilgilerinizi tekrardan kullanabiliriz. (Örneğin, yasal iddiaların savunulması veya bir başkasının korunması durumları için.) Yukarıdaki gibi, kişisel bilgileri işlemeyi durdurmayı kabul ettiğimiz durumlarda, ilgili kişisel bilgileri paylaştığımız herhangi bir üçüncü tarafa, onların da bilgileri işlemeyi durdurmalarını sağlamak için çaba harcayacağız. 

İtiraz

Kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. Diğer durumlarda, aşağıda ayrıntıları verilen şekilde info@severnik.com adresinden bizimle iletişime geçerek talebinizi dikkate alacağız. 

Yürürlükteki yasa ve yönetmeliklerin öngördüğü ölçüde, info@severnik.com adresinden bizimle iletişime geçerek belirli işleme faaliyetleri için bize önceden vermiş olduğunuz her türlü izni geri çekebilme haklarınız bulunmaktadır. Kişisel bilgilerinizin işlenmesi için izninizin gerekli olduğu durumlarda, veri işlemeye rıza göstermezseniz veya rızanızı geri çekerseniz, beklenen hizmeti size sunamayabiliriz.  

7. İletişim ve Şikayetler 

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili sorular, yorumlar ve talepler tarafımızdan memnuniyetle karşılanmaktadır ve info@Severnik.com adresine iletilmelidir. 

Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında bir şikâyette bulunmak isterseniz, lütfen ilk olarak info@severnik.com adresinden bizimle iletişime geçiniz. Ve bizler, bize iletmiş olduğunuz talebinizi mümkün olan en kısa sürede ele almak için gereken özeni göstereceğiz. info@severnik.com Bu, yaşadığınız veya çalıştığınız bölgedeki veri koruma yasalarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz veri koruma yetkisine hak talebinde bulunma hakkınızı elinizden almaz.

8. Değişiklikler

Bu Gizlilik Politikasında herhangi bir değişiklik olması durumunda, güncellenen politikayı burada sizlerle paylaşacağız ve de Turnuva katılımcılarımızı konuyla ilgili bilgilendireceğiz. Bu Gizlilik Politikasında herhangi bir güncelleme veya değişiklik olup olmadığını öğrenmek için lütfen bu sayfayı belirli aralıklarla kontrol ediniz. 

Severnik Organizasyon & Menajerlik – Muhammed Bakkal, organizatöre, sponsorlarına ve ilgili bağlı kuruluşlarına, yayın ortaklarına, devir sahibi ve lisans sahiplerine Turnuva ve Turnuva Etkinliği sırasında benim videomu çekme, fotoğraflarımı çekme ve bunları kaydetme ve yayınlama, görüntüleme ve /veya ismimi, görselimi, resmimi, sesimi, görsel-işitsel kayıtlarımı ve biyografik verilerimi, reklam ve tanıtım amacıyla, bana tazminat ödemeden, kalıcı olarak, şu anda bilinen veya bundan sonra tasarlanacak herhangi bir biçimde veya medyada sonsuza kadar kullanmaya izin veriyorum. Turnuva ve Turnuva Etkinliği performanslarının, akışlarının, yayınlarının ve kayıtlarının ve Turnuva ve Turnuva Etkinliği sırasında toplanan tüm veri ve istatistiklerin yalnızca, bunları kopyalayabilme, düzenleyebilme, yayınlayabilme, yeniden yayınlayabilme ve başka şekilde istedikleri şekilde kullanabilme haklarına sahip olan TENCENT mülkiyetinde olduğu konusunda bilgilendirildim ve de bu konuda rızam vardır. Bu performanslar, akışlar, yayınlar, kayıtlar, veriler ve istatistikler üzerinde sahip olabileceğim veya edinebileceğim her türlü hakkımı TENCENT gayri kabili rücu olarak devrediyorum ve kendisini yetkili mercii olarak atıyorum.

 

Oyuncunun İmzası

bottom of page